Magnum Opus - Fullmetal alchemist pbf
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


.
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Kto zagra?

Go down 
+11
Yoko Takeda
Anastasia Archibald
Finley Ahearn
Meilen Dai
Naohiro Iwaizumi
Elliott Ashley
Maria Woronin
Johannes Wolfberg
Christopher Hawthorne
Dr.Stein
Admin
15 posters
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
Admin
Admin
Admin


Liczba postów : 137
Join date : 01/07/2016

Kto zagra? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Kto zagra?   Kto zagra? - Page 2 Icon_minitimePią Lip 01, 2016 6:09 pm

First topic message reminder :

W tym temacie szukamy kompanów do wspólnej gry. Ogłoszenia nieaktualne albo mające ponad dwa tygodnie powinny zostać skreślone.
Powrót do góry Go down
https://magnumopus.forumpl.net

AutorWiadomość
Felix Leville
CHORĄŻY

Felix Leville


Liczba postów : 34
Join date : 17/08/2016
Motto : Carpe diem!

Kto zagra? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kto zagra?   Kto zagra? - Page 2 Icon_minitimePią Gru 16, 2016 10:37 pm

Skończyłam w końcu zdawać wszystko to, co mogłam jeszcze dla własnej chociaż satysfakcji w szkole poprawić, więc chętnie komuś oddam Felixa do pisania. Pomysłu nie mam na nic, ale z tym nie ma problemu, coś zawsze się wymyśli...!

A, i słońca... Wiem, że u większości mógł być teraz też trochę trudny czas, więc nic nie chcę narzucać, ale... Mamy od tygodnia nowy rozdział i nic w związku z tym jakby się nadal nie wydarzyło. Alek i Eli mają pozwolenie jeszcze na dokończenie wątku po drugim terminie, alee! Ruszajmy z akcją, bo coś tu u nas ostatnio sennie.
Tak, musiałam wykorzystać moc zielonego <3
Powrót do góry Go down
 
Kto zagra?
Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Magnum Opus - Fullmetal alchemist pbf :: Papierologia-
Skocz do: